Dymo TESA2-2401000 AC Adapter - 110 V AC, 220 V AC Input - 24 V DC/1 A Output
Category Power Adapters
Out of Stock
Item Code: 2949964
Category Power Adapters
Manufacturer Newell Brands
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.55lb
Height
2.7in
Width
4.8in
Length
2.6in
Brand
DYMO
Brand Name
DYMO
Category
Power Adapters
Device Supported
Printer
Input Voltage
110 V AC
Manufacturer
Newell Brands
Manufacturer Part Number
90819
Manufacturer Website Address
http://www.newellbrands.com
Maximum Output Current
1 A
Output Voltage
24 V DC
Product Type
AC Adapter
Starting from
/
37%
Compare
Out of Stock
Item Code: 2949964
Manufacturer Newell Brands
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.55lb
Height
2.7in
Width
4.8in
Length
2.6in
Brand
Brand Name
Category
Power Adapters
Device Supported
Printer
Input Voltage
110 V AC
Manufacturer
Newell Brands
Manufacturer Part Number
90819
Manufacturer Website Address
http://www.newellbrands.com
Maximum Output Current
1 A
Output Voltage
24 V DC
Product Type
AC Adapter
Starting from
/
37%